KONST / Litografier / Färglitografi 9805394
nr 980 5394
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Färglitografi, Uno Vallman (1913-2004), 32/360, signerad, motivet: 34x68
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 september 2015
kl 20:18:22
13/9 19:14:18
700 kr
13/9 21:59:31